Seekordne devclub oli minu meelest üks parimad. Kõik ettekanded olid väga huvitavad aga samas väga erinevad.

Esimesena rääkis belglanna Martine Devos oma kogemustest agiilsete praktikate rakendamisel ühes maailma suurimas investeerimispangas. Minu jaoks oli kõige põnevam, kuidas ta oli suutnud muuta nii arendustiimi kui äripoole tellijate mõttemaailma. Selged ja lihtsad mõõtmismetoodikad (s.h. Lego klotsid ;-)) aitasid näha, kuhu arendajate aeg kaob ning miks jääb väga vähe aega reaalset väärtust loova töö jaoks. Kui laua äärde saadi ka äriinimesed, siis aitas Martine lihtsa metoodikaga visualiseerida nende kõige põletavamad probleemid ning prioriteedid.