Nüüdseks on Devclub.ee esimese kokkusaamisele registreerunud 80 inimest – just niipalju mahub osalejaid ka Oru hotelli konverentsiruumi. Loodan kõiki teid ka kohapeal näha! Kui keegi soovib siiski kindlasti osaleda või teab, et ta siiski ei saa tulla, võib sellest teada anda alvar.lumberg@gmail.com, siin või Facebookis ürituse kommentaarides. Viime vabanevad kohad ja huvilised kokku.
Month: January 2011
Korralduskomiteeni jõudis huviliste küsimus, kas üritus on tasuta. Devclubi toetavad ettevõtted, kes tarkvaravaldkonna ja -kogukonna arengut oluliseks peavad. Seega ei maksa osavõtt midagi. Ainus vaev on tulla kohale, kuulata ja aktiivselt osa võtta.
Kindlasti on teie seas ka neid, kes oma tiimis või firmas juba tunnustatud on, ja hea meelega oma kogemusi ja saavutusi ka laiemas ringis jagada tahaksid. Ettepanekud teemade osas on alati teretulnud, kas siia foorumisse või mailitsi alvar.lumberg@gmail.com.
Meie kokkusaamisele on registreerunud praeguse seisuga 37 inimest. Kokku saame vastu võtta 70, nii et huvilistel, kes pole seda veel teinud, palun nimi kirja panna. Kaugemalt tulijatele allpool ka väike juhis.