Korralduskomiteeni jõudis huviliste küsimus, kas üritus on tasuta. Devclubi toetavad ettevõtted, kes tarkvaravaldkonna ja -kogukonna arengut oluliseks peavad. Seega ei maksa osavõtt midagi. Ainus vaev on tulla kohale, kuulata ja aktiivselt osa võtta.
Kindlasti on teie seas ka neid, kes oma tiimis või firmas juba tunnustatud on, ja hea meelega oma kogemusi ja saavutusi ka laiemas ringis jagada tahaksid. Ettepanekud teemade osas on alati teretulnud, kas siia foorumisse või mailitsi alvar.lumberg@gmail.com.
Leave a Reply