IT-meetups in Tallinn (in English)

Tag: followup

Devclub #008 kokkuvõte

Esimesena rääkis Filipp meile oma kogemustest sama rakenduse IPhone jaAndroidi peale arendamisest. On mitmeid variante, kuidascross-platform koodi teha kuid enamik neist on proprietary ning eilisa olulist väärtust. Parima lahendusena pakkus Filipp välja HTML5 janative vahendite sümbioosi, kus osa ekraanist tuleb HTML5 kujulserverist ning selle ümber on native nupud jms. vidinad, mis tekitavadtunde, et tegemist on täielikult native rakendusega. Nii on lahendatudka Swedbanki Androidi ja IPhone rakendused.

Devclub #005 kohtumine

5. juulil kohtusime taas koos 60-ne huvilisega, et arutada huvitavatel ja intrigeerivatel teemadel. Esimese värvika ettekande tegid Andri Möll ja Anton Narusberg Ruby (on Rails) fannklubist. Hästi ettevalmistatud showst sai kiirelt selgeks, et tõenäoliselt on Ruby on Rails “next best thing since sliced bread” ja teistes keeltes progevad ainult need, kes pole veel valgust näinud.

Devclub #004 kohtumine

Kenal 24. mai kevadõhtul oli rõõm taas kord kohtuda uute ja vanade sõprade ja esinejatega. Kolisime tagasi Oru Hotelli, mis oma remonditööd lõpetanud on. Kutsusime endale külla Eesti IT-koolituse vanameistri Henn Sarve rääkima sellest, mis on LINQ ja millest ta koos seisab. Hennu ettekanne oli pikk, muhe ja mõnusalt hands-on, nii et vaevalt jäi keegi ükskõikseks.

Devclub #003 kohtumine

7. aprillil saime jälle kokku, sedakorda Oru hotelli asemel Susi hotelli kõrval lokaalis Roheline Ämblik. Eranditult arukaid ja toredaid inimesi oli 40 ringis.

Devclub #002 kohtumine

Eelmisel neljapäeval, 3. märtsil toimus Devclub.ee teine üritus. Põnevate teemade ja arutelude toel sai publik koju alles 22.45 paiku… Premeerimaks kohalolnuid algab kokkuvõte pildigaleriiga kokkusaamisest. Allpoolt leiad ka videod ettekannetest. NB! Olid sa kohal või ei, ootame pikisilmi kommentaaridesse või meilile alvar.lumberg@gmail.com tagasisidet ja ettepanekuid teemade kohta! Usume, et meie sõprade ja kolleegide seas on palju neid, kes pole üritusest veel kuulnud ja palume seepärast lahkelt infot jagada. Peagi anname teada ka järgmise ürituse toimumisaja – kusagil aprillikuus.

Devclub #001 kohtumine

Meie esimene, 3. veebruari kohtumine on toimunud ja esmane vastukaja on positiivne. Allpool kajastus üritusest videote ja fotodena ja tagasiside vorm, mille täitmiseks palume paar minutit võtta. Vabas vormis kommentaare saab lisada ka sellele lehele. Väga oluline oleks kuulda arvamusi, mida saaksime parandada. Vähemalt sama teretulnud on ettepanekud teemade osas.

Page 3 of 3

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén